Pozemok v Rajci

ÚVERY

Ponúkame úvery za najvýhodnejších podmienok na trhu. Najnižšie úroky na trhu pre hypotéky, bezúčelové hypotéky,  spotrebiteľské úvery, podnikateľské úvery, investičné úvery, prefinancovanie. Spolupracujeme: OTP banka, ČSOB banka, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, CFH... úvery cez silného partnera Allianz - Slovenskú poisťovňu, web: www.allianz-zilina.sk tel.: 0903 232 271 mail: patal@allianz-zilina.sk

Poistenie Allianz Žilina

Ak potrebujete poradiť v oblasti poistenia a hľadáte odborné finančné poradenstvo - neváhajte a navštívte nás na Národnej 10 v Žiline.
Web: http://www.allianz-zilina.sk

Reality - poradenstvo pri prevode nehnuteľností

Ak potrebujete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, naša spoločnosť Vám poradí aké sú možnosti a ako treba postupovať krok po kroku. Prevedieme Vás celým procesom, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť a realizovaná kúpa alebo predaj nehnuteľnosti.

Pozemok v Rajci na rekreáciu s mobilným domom - záhradka

23 000 EUR
Predáme pozemok v záhradkárskej oblasti Tŕstie v Rajci za termálnym kúpaliskom Veronika. Vhodné pre rodinu na víkendy alebo na aktívny odpočinok. Doprava priamo autom na pozemok.

Na pozemku je zariadený mobilný dom, plne vybavený - možnosť pripojiť na elektriku alebo plyn a studňu. Veľká a zariadená kuchyňa, obývacia izba a dve samostatné spálne (v každej dve postele), samostatné wc spolu so sprchovým kútom. Kúrenie možné buď elektrikou alebo plynom.

Na pozemku je kopaná studňa s betónovými skružami, drevený altánok na letné posedenie a krb.
Na pozemku sa nachádza rozvodná skriňa SSE na pripojenie elektriky - k pozemku je vydané písomné schválenie elektrárni na pripojenie k elektrickej sieti.

Kontaktujte makléra: Ing. Marcel Páťal
0903 232 271
euronam@euronam.sk

Podrobnosti

LokalitaRajec
Plocha obytnej časti30 m2
Výmera pozemku449 m2
StavPôvodný stav
Pozemokzatrávnený, rovinatý, slnečný
Príjazdová cestaáno
Konštrukcia domumobilný
Inžinierske sietena pozemku
Možnosti využitiazáhradkárska oblasť, rekreácia