EURONAM - realitná kancelária | Úver

ÚVERY

Ponúkame úvery za najvýhodnejších podmienok na trhu. Najnižšie úroky na trhu pre hypotéky, bezúčelové hypotéky,  spotrebiteľské úvery, podnikateľské úvery, investičné úvery, prefinancovanie. Spolupracujeme: OTP banka, ČSOB banka, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, CFH... úvery cez silného partnera Allianz - Slovenskú poisťovňu, web: www.allianz-zilina.sk tel.: 0903 232 271 mail: patal@allianz-zilina.sk

Poistenie Allianz Žilina

Ak potrebujete poradiť v oblasti poistenia a hľadáte odborné finančné poradenstvo - neváhajte a navštívte nás na Národnej 10 v Žiline.
Web: http://www.allianz-zilina.sk

Reality - poradenstvo pri prevode nehnuteľností

Ak potrebujete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, naša spoločnosť Vám poradí aké sú možnosti a ako treba postupovať krok po kroku. Prevedieme Vás celým procesom, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť a realizovaná kúpa alebo predaj nehnuteľnosti.

Doklady potrebné k žiadosti o hypotekárny úver

V prípade, že uvažujete kúpiť si Vašu vysnívanú nehnuteľnosť a nepatríte k tým štastlivcom, ktorí disponujú potrebnou hotovosťou, nemusíte nechať svoje sny odplávať, ale možete požiadať o úver banky pôsobiace v Slovenskej republike.
Tie sa v dnešnej dobe predbiehajú so znižovaním úrokových sadzieb a Vy teda môžete využiť ich finančné prostriedky a realizovať tak svoje plány na kúpu bytu alebo domu, príp. pozemku.
Doba je priaznivá na nové úvery, refinancovanie úveru, prípadne na konsolidáciu viacerých úverov a spojenie do jedného za lepších podmienok.
Aj výber správnej doby fixácie Vám môže v prípade zmien ušetriť nemalé finančné prostriedky.
Dobre nastavený úver je Vašim pomocníkom.

Zobraziť celý článok...