Luxusný mezonet v centre Žiliny s krbom a vlastným kúrením

ÚVERY

Ponúkame úvery za najvýhodnejších podmienok na trhu. Najnižšie úroky na trhu pre hypotéky, bezúčelové hypotéky,  spotrebiteľské úvery, podnikateľské úvery, investičné úvery, prefinancovanie. Spolupracujeme: OTP banka, ČSOB banka, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, CFH... úvery cez silného partnera Allianz - Slovenskú poisťovňu, web: www.allianz-zilina.sk tel.: 0903 232 271 mail: patal@allianz-zilina.sk

Poistenie Allianz Žilina

Ak potrebujete poradiť v oblasti poistenia a hľadáte odborné finančné poradenstvo - neváhajte a navštívte nás na Národnej 10 v Žiline.
Web: http://www.allianz-zilina.sk

Reality - poradenstvo pri prevode nehnuteľností

Ak potrebujete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, naša spoločnosť Vám poradí aké sú možnosti a ako treba postupovať krok po kroku. Prevedieme Vás celým procesom, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť a realizovaná kúpa alebo predaj nehnuteľnosti.

Luxusný mezonet s krbom, Centrum Žiliny

120 000 EUR
Ponúkame na predaj luxusný mezonetový byt v novej tehlovej nadstavbe priamo v centre Žiliny.

Byt má rozhohu 103 m2 + balkón + pivnica. V spodnej časti mezonetu je veľká obývacia hala s krbom na pevné palivo, kuchynský kút s linkou so vstavanými spotrebičmi, predsieň so vstavanými skriňami a kúpeľňa s WC.

Obývacia časť je dispozične sedačkou rozdelená ešte na "salónik" z ktorého je vstup na slnečný balkón orientovaný na južnú stranu. Na poschodí je spálňa s priestranným šatníkom a "predspálňa" kde sa vmestí rozťahovacie lôžko a komoda.

Byt má vlastné kúrenie a ohrev vody. Mesačné náklady sú nízke, cca do 100 eur aj s energiami.

Byt je reprezentatívny, vhodný pre náročných klientov.
Kontaktujte makléra: Ing. Marcel Páťal
0903 232 271
euronam@euronam.sk

Podrobnosti

LokalitaŽilina - centrum
Počet izieb3
Celková úžitková plocha103 m2
Plocha obytnej časti103 m2
StavNovostavba
Balkónáno
Pivnicaáno
KúrenieVlastné kúrenie, ohrev vody
VybavenieKrb